13 czerwca 2015 r. odbył się II Turniej Tenislandii dla uczestników naszych szkółek. W tym roku było 26 uczestników tenisowych zmagań. Emocje udzieliły się także rodzicom i dziadkom kibicującym dzieciom i nagradzającym każdy zdobyty punkt oklaskami. Po zakończonym turnieju każdy z zawodników oprócz satysfakcji z własnej wytrwałej sportowej walki wrócił do domu w czapeczce z logo naszego klubu, z medalem na szyi, dyplomem w ręku i brzuszkiem zasłodzonym pysznym medalem.

W grupie najstarszej startowało 5-ciu zawodników, z których najlepszy okazał się Bartek, a nawet dwa Bartki J Gratulujemy.

W grupie najmłodszej startowało 8 zawodników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy. W grupie A najlepszy był Maciej R., II miejsce zajął Łukasz T. Gratulujemy. W grupie B najlepiej zagrali ci, którzy są z nami już kolejny rok: I miejsce Róża R, II miejsce Ala W. Udowodnili, że ćwiczenie czyni mistrza.

Najliczniejszą grupę reprezentowali 8-mio i 9-ciolatkowie, których było aż 15-stu. Dzieci zostały podzielone na 3 grupy. W grupie A emocje były niesamowite. O zwycięstwie zdecydował ostatni mecz rozegrany miedzy Alą i Julią. Dziewczyny stoczyły bardzo wyrównaną walkę, w której ostatnią piłkę wygrała Ala, przypieczętowując tym samym I miejsce w swojej grupie. Julia K. otrzymała zaszczytne II miejsce, zaś III miejsce przypadło Hani T. W grupie B Ignacy Z. utrzymał zeszłoroczną pozycję zwycięzcy, na II miejscu uplasował się Michał M. W grupie C niesamowicie wysoki poziom gry zaprezentował Patryk P., który był u nas gościnnie. Gra już systematycznie przez 5 lat i jak widać wytrwałość i cierpliwość to cecha zwycięzców. II miejsce zajęła Wiktoria R, zaś III ex aequo Gabrysia T i Maciej Ł. Wszystkim serdecznie gratulujemy.