I Turniej Tenislandii za nami. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły w nim  udział – za tenisową postawę i grę fair play. Każdy starał się grać jak najlepiej i za to wszyscy zasłużyli na ogromne brawa !

Krótka relacja z turnieju:

Najmłodsi rywalizowali ilością poprawnych przebić przez siatkę w kort. Wojtek wygrał w punktach zebranych w sumie za wszystkie konkurencje, ale sędzia dopatrzył się, że każdy coś wygrał i był w czymś najlepszy: Filipek w piłkach zagranych samodzielnie dowolnym sposobem, Maksio w zagraniach forhendem, Nikodem w zagraniach mieszanych, a Róża w najładniejszych uderzeniach. Dlatego każdy został nagrodzony pamiątkowym dyplomem, medalem i zestawem słodyczy.

Średnia grupa to była trudna rywalizacja: grał każdy z każdym do 11 pkt. na 2 małe kara, musiał więc stoczyć w ciągu półtorej godziny 6 meczów. W samo południe, temperaturze 26 stopni w cieniu i bezchmurnym niebie było to nie lada wyzwaniem. Wszyscy dali radę: wyczerpani ale szczęśliwi rozegrali wszystkie mecze. Podziwialiśmy ogromne postępy  Ali, Hani,  Kacperka i Franka. Graliście SUPER, dziękujemy ! Przeżycia na pewno pozostaną na długo, a pamiątką po wydarzeniu będzie dla każdego medal, dyplom, a dla pierwszych miejsc dodatkowo puchar (tu były aż 3 pierwsze miejsca: Gabrysia, Wiktoria i Ignacy: Gratulujemy!)

Najstarsza grupa grała na całe pole, 2 sety do stanu 2:2 w każdym secie. Ponieważ pojawiło się tylko dwóch zawodników, rozegrali turniej między sobą: I miejsce zajął Bartek, drugie Kacper, oba miejsca zostały nagrodzone medalem i dyplomem PZT. Gratulujemy wygranej!